Usługi

0
7

Usługi

Zapraszam do skorzystania z kilku rodzaju usług w zakresie home stagingu i aranżacji wnętrz, które dostosowane są do różnych potrzeb klientów.

E-staging jest to nowatorska usługa, niespotykana na naszym rynku. Polega na doradztwie w zakresie prmiarkazegotowania nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem za pośrednictwem internetu. Zainteresowany usługą klient przesyła mailem zdjęcia i informacje na temat nieruchomości oraz kilka zdań jakie są jego zamierzenia. Na tej podstawie przygotowuję propozycję zmian, które uczynią nieruchomość bardziej atrakcyjną. W zależności od potrzeb propozycja ta może zawierać tylko przearanżowanie przestrzeni z wykorzystaniem posiadanych mebli i dodatków, wybór nowych akcesoriów, zmiany kolorystki wnętrza, czy większy remont. Każdy projekt zawiera szczegółowy opis wykorzystanych elementów (z cennikiem) oraz rysunki / wizualizacje wnętrz. Zakres usług jest dokładnie taki sam jak w tradycyjnej usłudze home stagingu, ale świadczony jest przez internet. Dlatego jest to usługa tańsza od tradycyjnej.

Cena usługi e-staging uzależniona jest od zakresu doradztwa, ilości pomieszczeń, powierzchni nieruchomości i wynosi od 100 zł.

Home staging to usługa świadczona przeze mnie głównie w Szczecinie i najbliższych okolicach (po uzgodnieniu również w innych miastach). Podobnie jak e-staging polega na takiej stylizacji nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub wynajem, by podnieść jej atrakcyjność. W tym wypadku oglądam nieruchomość klienta i na miejscu podpowiadam jakie zmiany można wprowadzić. Dodatkowo przygotowuję projekt proponowanych zmian i rysunki / wizualizacje. Na życzenie klienta mogę również nadzorować przebieg prac remontowo – dekoracyjnych.

Cena usługi home stagingu obejmująca dwugodzinną konsultację, projekt i rysunki / wizualizacje, również uzależniona jest od zakresu doradztwa, ilości pomieszczeń, powierzchni nieruchomości i jej lokalizacji i wynosi od 200 zł.

Aranżacja wnętrz to usługa skierowana do wszystkich, którzy chcą mieszkać ładniej. Obejmuje zarówno szybkie metamorfozy robione niewielkim nakładem kosztów i prac jak i całkowite zmiany w wystroju poszczególnych pomieszczeń. Przy wykonaniu projektów współpracuję ze stylistami i architektami wnętrz.

Cena tej usługi jest ustalana indywidualnie.