Przewozy Krajowe

Przewozy krajowe – Połączenia autokarowe po Polsce

Jeśli podróżujesz po kraju i chcesz być pewny, że zakupisz bilet autokarowy w atrakcyjnej cenie, to skorzystaj z powyższego systemu rezerwacyjnego, który generuje wyłącznie połączenia na przewozy krajowe. To prosty i bardzo intuicyjny system, który krok po kroku poprowadzi Cię przez proces rezerwacji biletu autokarowego.

Na samym początku powinieneś określić jakim rodzajem biletu jesteś zainteresowany, czy ma to być bilet jednostronny czy dwustronny, musisz również podać datę wyjazdu oraz miasto wyjazdowe i docelowe – w tym miejscu możesz zaznaczyć od którego miasta chcesz rozpocząć wyszukiwanie, czy wyjazdowego czy przyjazdowego. W kolejnym kroku system pokaże wyszukane możliwe połączenia, odpowiadające wcześniejszemu zapytaniu. Na liście pojawią się przewoźnicy, obsługujący połączenia autokarowe, cena biletu oraz możliwość podglądu rozkładu jazdy danego autobusu. Jeśli są jeszcze wolne miejsca w autobusie, to przy trasie nie powinien świecić się czerwony krzyżyk, jeśli jednak tak jest, należy wybrać inne połączenie z listy.

Po wybraniu połączenia, w kolejnym kroku, musisz uzupełnić formularz osobowy o kilka informacji, dzięki którym system wygeneruje bilet na przewozy krajowe. Bilet ten otrzymasz na skrzynke mailową, a nastepnie musisz go wydrukować, aby stał się on dowodem potwierdzającym rezerwację miejsce w autobusie.

autokarem do francji przewozy krajowe

[Głosów: 2 Średnia: 5]