Domki nad Soliną wynajem

0
9

Domki nad zieloną Soliną.

Jedna z największych atrakcji Bieszczad – Jezioro Solińskie, jest każdego roku odwiedzana przez wielu turystów i wczasowiczów. Mityczne zielone wzgórza nad Soliną i łagodna błękitna tafla jeziora przyciąga jak magnez osoby spragnione słońca, wody i gór. Ta swoista różnorodność pozwala jednego dnia przechadzać się ścieżkami górskimi, by następnego ochłodzić się w chłodnych wodach jeziora lub poleniuchować na plaży.

Najpopularniejszym miejscem noclegowym w okolicy są całoroczne komfortowe domki. Każdy z nich wyposażony jest w kuchnię, umożliwiająca przygotowanie własnego, smacznego posiłku, własną łazienkę zapewniającą niezwykle ważną prywatność a także osobne i wygodne sypialnie wpływające znacząco na poczucie osobistego komfortu. Wiele z nich położonych jest w bardzo malowniczych i obfitujących w zieleń okolicach, choćby w pobliżu akwenów wodnych otoczonych ścianą szumiących drzew.

Jeżeli chodzi o domki nad soliną wynajem oferują lokalni właściciele. Dobrze wcześniej upewnić się drogą telefoniczną lub internetową na temat rezerwacji, zwłaszcza odnośnie samego terminu, ponieważ w przypadku skrócenia pobytu mogą być problemy ze zwrotem kosztów za niewykorzystane noclegi. No ale jeśli już będziemy na miejscu, rozkoszując się z naszego komfortowego lokum przepiękną przyrodą bieszczadzkich wzgórz, możemy być pewni, że jak śpiewał klasyk: „spotkamy się tu znów za rok”.