Domki holenderskie całoroczne

0
10

Własne miejsce rekreacji.

Być może posiadasz działkę w jakimś urokliwym miejscu, pod lasem, nad jeziorem, czy po prostu na łonie natury. Czasem jeździsz tam pod namiot, ale na dłuższą metę, z pewnością nie jest to wygodne rozwiązanie. Może warto byłoby postawić tam budynek, ale nie chcesz nawet myśleć o kosztach inwestycji i o tych wszystkich formalnościach? Nic straconego.
Domki holenderskie całoroczne to idealne rozwiązanie. Posiadają wiele zalet, które przemawiają za ich zakupem i montażem. Przede wszystkim są rozwiązaniem bardzo korzystnym cenowo. Porównując do murowanego budynku standardowej wielkości, całkowity koszt jest kilka razy mniejszy.
Do tego dochodzi duża mobilność tych konstrukcji. Są bardzo łatwe w transporcie. Kompletny budynek wystarczy dostarczyć na miejsce i rozładować. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest to, że w tym przypadku nie potrzebujesz pozwolenia na budowę. Polskie prawo dopuszcza posadowienie budynku bez pozwolenia, o ile tylko jego powierzchnia zabudowy nie przekracza 35 m2. Zwróćmy jednak uwagę, że mowa o powierzchni zabudowy, a nie użytkowej. Pow. użytkowa będzie zawsze nieco mniejsza.
W taki oto sposób możesz niskim nakładem zyskać budynek, który umożliwi całoroczne korzystanie z dobrodziejstw Twojej działki i częstsze przebywanie na łonie przyrody.