Zwrot Biletu

Bilety na autokary Sindbad Francja kupione za pośrednictwem systemu rezerwacyjnego Voyager, podlegają zwrotowi w przypadku gdy nie możesz skorzystać z przewozu autokarowego na wybranej trasie. Aby móc dokonać zwrotu wystarczy przejść do poniższego formularza i wypełnić wymagane pola, aby cała procedura była przeprowadzona poprawnie.

Autokary Sindbad Francja – Zwrot Biletu

Należy jednak pamiętać, że zwrot biletu na autokary Sindbad Francja, lub inne kupione przez system rezerwacyjny Voyager, nie jest procedurą zupełnie darmową. Opłata manipulacyjna jaką musimy ponieść jest to 5,5 % wartości kupionego biletu. Dodatkowo przewoźnik, u którego miejsce zarezerwowaliśmy może także wymagać dodatkowej opłaty, jednak nie każde linie autokarowe mają takie same procedury. Warto więc przed kupnem biletu jak i przed jego ewentualnym zwrotem zapoznać się z regulaminem, który znaleźć można w powyższych systemie.

Ważne jest także to kiedy dany bilet chcemy zwrócić. Jeśli zwrot biletu na autokary Sindbad Francja nastąpi dobę przed planowanym odjazdem wówczas zostanie potrącenie może wynieść nawet 100% wartości biletu, dlatego rezerwacja musi być przemyślaną decyzją. Jeśli jednak bilet oddamy wcześniej wówczas zwrot kosztów zostanie przesłany na konto bankowe, z którego wcześnie bilet był zakupiony.

autokary sindbad francja

Jeśli planujesz podróże zagraniczne to pamiętaj, że autokary Sindbad wykonują połączenia autokarowe nie tylko do Francji, ale także do wielu innych krajów, w tym także do takich państw jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania. Bilety autokarowe do tych europejskich krajów można również nabyć w systemie rezerwacyjnym Voyager – sprawdź połączenia i podróżuj z Sindbadem!

[Głosów: 5 Średnia: 3.4]