Zmiana Biletu

Jeśli zarezerwowałeś bilety na autokary z Polski do Francji, ale w ostatniej chwili zmieniłeś plany i chcesz zmienić datę wyjazdu to system Voyager wychodzi naprzeciw takim pasażerom i proponuje możliwość zmiany biletu pod kątem daty lub godziny wyjazdu.

Autokary z Polski do Francji – Zmiana Biletu

Często zdarz się nam zmienić plany swojej podróży albo po prostu popełnić błąd podczas rezerwacji biletu. W przypadku biletu na autokary z Polski do Francji, w ramach systemu Voyager możemy taki bilet zmienić. Procedura jest bardzo prosta i wymaga od nas podania kilku niezbędnych informacji aby system mógł wprowadzić zmiany. Należy jednak pamiętać, że procedura ta nie jest zupełnie darmowa i oplata manipulacyjna jak w przypadku zupełnego zwrotu biletu to 5,5% wartości zakupionego biletu. Dlatego tak ważne jest aby przed rezerwacją zapoznać się dokładnie z regulaminem, dostępnym w systemie Voyager, aby dowiedzieć się o wszystkich możliwych zmianach i opłatach.

Powyższy formularz należy uzupełnić o takie dane jak numer GID biletu, nazwisko osoby, na którą został wystawiony bilet, data sprzedaży biletu, rodzaj operacji (zmiana daty wyjazdu, zmiana daty powrotu, zamknięcie biletu OPEN, zmiana nazwiska lub imienia, zmiana miast na kursie wyjazdowym, zmiana miast na kursie powrotnym).

autokary z polski do francji

Jeśli planujesz podróże zagraniczne to pamiętaj, że autokary z Polski do Francji przewoźnika Sindbad wykonują połączenia autokarowe nie tylko do Francji, ale także do wielu innych krajów, w tym także do takich państw jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania. Bilety autokarowe do tych europejskich krajów można również nabyć w systemie rezerwacyjnym Voyager – sprawdź połączenia i podróżuj z Sindbadem!

[Głosów: 1 Średnia: 5]