Armatura i sanitariaty

0
9

Armatura i sanitariaty bez osadu i nieestetycznych zacieków, których najczęściej próbujemy się pozbyć stosując niezwykle groźne dla środowiska środki czystości.
Ochrona urządzeń grzewczych i instalacji oraz rur doprowadzających przed zniszczeniem spowodowanym zbyt twardą wodą, a konsekwencji większa wydajność urządzeń oraz mniejsze rachunki.
Oszczędność czasu i pieniędzy – wreszcie nasze torby zakupowe będą lżejsze o butelki z wodą, ponieważ filtrowana woda nadaje się do bezpośredniego spożycia. Możemy również kupować wreszcie dużo mniejsze ilości proszku do prania czy środków czyszczących. Miękka woda sprawia, że nasze ubrania na dłużej zachowają piękne kolory i będą miękkie w dotyku bez konieczności stosowania płynów zmiękczających.
Spokojne sumienie – bezcenne.

Zużyte wkłady

Zużyte wkłady
Zużyty wkład sznurkowy wymieniany przez serwisanta w czasie okresowej wizyty

Zużyty wkład sznurkowy wymieniany przez serwisanta w czasie okresowej wizyty

Skutki spożywania złej jakości wody będziemy w stanie ocenić niestety dopiero po latach, szkodliwe metale ciężkie odkładają się w wielu narządach siejąc w nich spustoszenie (w nerkach, wątrobie, mózgu, sercu, również we włosach, kościach, zębach czy szpiku kostnym). Nie jest tajemnicą, że to w głównej mierze zła woda, obok mocno przetworzonego jedzenia i siedzącego trybu życia, jest jedną z głównych przyczyn dzisiejszych chorób cywilizacyjnych.

Z naszego doświadczenia wynika, że do wyobraźni nieprzekonanych użytkowników najlepiej przemawia widok czarnego, oślizgłego wkładu filtrowego, wyjmowanego z obudowy filtra w czasie okresowej wizyty serwisanta. Warto wtedy pomyśleć sobie, że ta dziwnej konsystencji maź mogłaby trafić do naszego organizmu.